Wiosenne stylizacje paznokci

Chociaż pogoda za oknem nijak nie przywodzi na myśl wiosny, to jednak do jej kalendarzowego rozpoczęcia został niecały miesiąc. Warto więc, ten czas wykorzystać na przygotowania do nadchodzących ciepłych dni. Oprócz odświeżenia garderoby świetnym sposobem na poczucie wiosennego klimatu jest również dokonanie zmian w makijażu czy stylizacji paznokci. W tym drugim przypadku dobrze jest obserwować trendy, które pomogą nam zainspirować się do tworzenia ciekawych stylizacji. Super opcją jest również wykorzystywanie lakierów, które zagwarantują nam trwały efekt wykonanego manicureu. Dlatego warto postawić na lakiery hybrydowe czy żel do paznokci, dzięki którym nasze stylizacje pozostaną w nienaruszonym stanie nawet do 3 tygodni.

Najmodniejsze kolory na wiosnę 2018

lakiery hybrydowe, żele do paznokci, efekt holoTej wiosny na paznokciach będziemy nosić różne warianty klasycznej czerwieni. Sam kolor czerwony nie jest uznawany za sezonowy trend, ze względu na to, że stanowi jeden z najbardziej standardowych kolorów noszonych na paznokciach o każdej porze roku. Jednak już jego odcienie wpisują się w trendy. W najbliższym sezonie królować będą jaskrawe, a nawet neonowe tony karminu i oranżu. Jednak również dla osób, które nie przepadają za jasnymi kolorami znajdzie się coś dobrego. Bowiem wiosną 2018 modne będą paznokcie w odcieniach granatu, grafitu i głębokiej czerni. Świetnym sposobem na przełamanie, tak mrocznych paznokci jest pomalowanie dwóch wybranych lakierem dającym efekt holo  lub zastosowanie na nich pyłków do paznokci.

Trendy w stylizacji

lakiery hybrydowe, żele do paznokci, efekt holoAbstrakcyjne wzory! To hasło powinna zapamiętać każda osoba, która chce podążać za trendami i wykorzystywać je w swoim manicurze. Wzory, o których mowa przypominać powinny marmurowe zygzaki lub rozlane akwarele, albo fale. Doskonale prezentują się, jeżeli wykonane są w połączeniu kolorystycznym biały-błękit lub, gdy po prosty wzory są w ciemniejszej barwie niż baza. Idealnie do tworzenia takich wzorów nadają się lakiery hybrydowe. Są one bardzo plastyczne i wybaczają wiele pomyłek. Dzięki temu, że każda nakładana warstwa lakieru wymaga utwardzenia, po czym jest „nie do ruszenia” w momencie, w którym się pomylimy lub nie będziemy zadowoleni z utworzonego wzoru z łatwością możemy go usunąć nie naruszając tym samym tych elementów, które nam odpowiadają.

Stylizacyjne triki na paznokciach

Są osoby, dla których zwykłe malowanie paznokci nie wystarcza lub po prostu lubią eksperymentować i testować różne gadżety. W odniesieniu do paznokci również znaleźć można wiele rozmaitych trików i sposobów na ich niecodzienną stylizację. Tej wiosny niejednokrotnie zobaczymy paznokcie przyozdobione naklejkami. Bardzo modne są także opalizujące paznokcie, które uzyskać możemy przy użyciu pyłków dających różnego rodzaju efekty. Powróci również ombre, które jednak w tym sezonie ulepszone będzie o brokatowe wykończenie.

Dodaj komentarz