victoria vynn pure

Victoria Pure – delikatne lakiery hybrydowe

Pure to specjalna linia lakierów hybrydowych od Victoria Vynn. Są to delikatne hybrydy w białych buteleczkach, przeznaczone dla pań z wrażliwą naturalną płytką. Lakiery Victoria Vynn Pure mają lekką formułę i są łagodniejsze dla paznokci. Ponadto można usunąć je za pomocą alkoholu. To jedyne lakiery hybrydowe tego typu dostępne na rynku.

Victoria Vynn to jedna z wiodących marek oferujących produkty do manicure żelowego i hybrydowego. Produkty tej formy cechują się dobrymi składami oraz wysoką jakością. Są trwałe i pozwalają na osiągnięcie bardzo zadowalających efektów estetycznych. Dodatkowo wiele preparatów z oferty producenta są to kosmetyki innowacyjne, o unikalnych recepturach, jakich nie znajdziemy w ofertach innych marek. W tej kategorii z całą pewnością wymienić można linię lakierów Victoria Vynn Pure. Są to delikatne dla paznokci,  dobre lakiery hybrydowe.

Hybrydy Pure które można rozpoznać po designie opakowań. Niewielkie białe buteleczki w subtelnym minimalistycznym stylu dobrze odwzorowują formułę produktów z tej linii. Lakiery hybrydowe Victoria Vynn Pure mają lekką kremową konsystencję. Są delikatniejsze niż standardowa hybryda. Nie niszczą płytki, a jednocześnie zapewniają jednakowo dobre krycie i głębię koloru. Do wyboru mamy wszystkie kolory, od pasteli, przez nasycone żywe barwy, aż do ciemnych zimowych odcieni. Lakiery Victoria Pure nie wydzielają drażniącego zapachu podczas aplikacji, przez co są łagodniejsze również dla stylistek pracujących z hybrydą przez wiele godzin dziennie. Hybrydę można usunąć łatwiej niż tę wykonaną przy użyciu standardowych produktów. Jest to jedyna na rynku hybryda usuwalna za pomocą alkoholu. W linii produktów Victoria Vynn dostępny jest specjalny alko remover, który jest delikatniejszy od standardowego removera acetonowego.

Jak wykonać hybrydę z Victoria Pure?

Manicure hybrydowy wykonujemy tak samo jak zazwyczaj, z tym że wszystkie kroki powinny być wykonane z użyciem produktów z linii Pure. Potrzebujemy zatem top coatu, koloru oraz bazy o specjalnej formule. Przed wykonaniem zabiegu opracowujemy skórki i przygotowujemy płytkę jak zwykle. Jeśli masz szczególnie wrażliwe paznokcie, matowienie płytki wykonaj bardzo delikatnie lub całkowicie je pomiń. Musisz uważać, by nadmiernie nie spiłować płytki, co spowoduje jej zniszczenie, niezależenie od rodzaju zastosowanych produktów.

Następnie nałóż top i utrwal w lampie. Zaaplikuj kolejno dwie warstwy koloru dla uzyskania pełnego krycia – każdą z nich utwardzając. Na koniec nałóż delikatny nabłyszczający top coat, który utrwali manicure. Utwardzaj go według wskazań producenta twojego modelu lampy.

Manicure wykonany produktami Victoria Pure możesz usunąć na dwa sposoby. Nasącz wacik acetonem i przyłóż do paznokcia oraz zastosuj kompres z folii jak zawsze lub zastosuj alko remover. Drugi sposób pozwoli ci skutecznie pozbyć się hybrydy w delikatniejszy sposób. Produkty z linii Pure mogą być również dobre lakiery hybrydowe dla użytkowniczek uczulonych na hybrydę.

Dodaj komentarz